tel +38(044) 486-14-59 email egsd.welcome@gmail.com
Публікація № 16

Рецензування висновків експертів допоможе уникнути помилок, що позначаються на долі конкретної людини

Керуючий партнер S&D Ірина Педь у співавторстві із директором ТОВ «Центр судових експертиз «Альтернатива» висловилися з приводу доцільності, підстав призначення, змісту та процесуального статусу рецензій на висновки, складені за результатами проведених судових експертиз.

Публікація № 15

Державна монополія на судову експертизу в кримінальному провадженні: «подарунок» адвокатам від законодавців

Статтю експертів Експертної групи S&D присвячено резонансному законопроекту 6232 «Про судову експертизу», за основу якого закладено монополізацію судової експертизи у кримінальних провадженнях на користь державних експертних установ.

Публікація № 14

Чи можуть приватні експерти рецензувати висновки експертизи за запитами адвокатів?

Веб-ресурс «Протокол» опублікував статтю експертів Експертної групи S&D, у якій розглядаються організаційні та процесуальні питання рецензування приватними судовими експертами висновків експертизи за запитами адвокатів

Публікація № 13

Бойко Ю. Порушення банків при споживчому кредитуванні

Незважаючи на всі старання законодавців, комерційні банки примудряються раз за разом порушувати права споживачів при кредитуванні. Про це свідчить множинна судова практика визнання кредитних договорів недійсними.

Юлія Бойко, партнер Експертної групи S&D, застерігає: при отриманні споживчих кредитів потрібно як і раніше дотримуватися елементарної пильність, щоб не опинитися постраждалим від недобросовісних дій банку.

Публікація № 12

Мартинів І. Позики між фізичними особами: як не потрапити в юридичну пастку

Запити про проведення судово-економічної експертизи з питань хто, кому і скільки винен, регулярно надходять на дослідження нашим експертам. Найчастіше джерелом проблем виявляються недостатньо грамотні дії сторін на етапі укладання договору.

Узагальнивши судову практику, наш експерт Ірина Мартинів поділилася рекомендаціями про те, як мінімізувати ризики при оформленні позик між фізичними особами.

Публікація № 11

Педь І. Податкові накладні: що нового?

Прийняття під Новий рік змін до Податкового кодексу України, серед великої кількості новацій та уточнень, включає також зміни щодо правил роботи з податковими накладними з ПДВ. Керуючий партнер S&D Ірина Педь надала роз'яснення щодо змін у порядку складання, реєстрації та скарг за порушення реєстрації податкових накладних.

Публікація № 9

Педь І. Конфлікти бізнес-партнерів: коли варто залишатися разом?

Коли бізнес переживає бурхливі часи - будь то період кризи або період зростання –напруження, що зростає, виводить на поверхню глибинні відмінності між власниками, про які вони часто і не здогадувалися на старті. Конфлікти неминучі.

У моменти загострення протиріч бізнес-партнерам важливо усвідомлювати, що не всі конфлікти є деструктивними. І зусилля, спрямовані на подолання цих загроз, часто дозволяють навіть зміцнити партнерські відносини.

Для пошуку ефективного виходу з конфлікту, що виник, Керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь рекомендує аналізувати джерела виникаючих протиріч.

Публікація № 8

Педь І. Колесніков В. Крадіжка бізнес-ідей: як захиститися від недобросовісних співробітників?

Що відбувається, коли з компанії звільняються співробітники, що глибоко розуміють ключові деталі діяльності? Дослідження свідчать, що досить часто такі особи недобросовісно використовують здобуту під час роботи інформацію.

Керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь та психолог Вадім Колесніков пропонують Вам свої поради щодо створення такої моделі взаємовідносин та розподілу функціональних обов'язків в колективі, яка знижує ризик крадіжки бізнес-ідей співробітниками, що звільняються.

Публікація № 7

Педь І. Новорічні подарунки: ви не забули про податки?

Наближаються різдвяні та новорічні свята.

Ми починаємо замислюватися про святкові подарунки для рідних, близьких, друзів і партнерів.

Ірина Педь вирішила нагадати читачам про статті Податкового кодексу, які набувають актуальності з наближенням Різдва та Нового року.

Виявляється, з подарунками все не так просто, і, отримавши подарунок, ми зобов'язані сплатити податок з доходів фізичних осіб.

Публікація № 6

Педь І. Експортерів послуг звільнили від адміністративних бар’єрів

03.11.2016 р. Верховна Рада України прийняла Закон, спрямований на усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг. Коли він, після підписання Президентом, вступить в законну силу, співпраця з іноземними покупцями істотно спроститься.

Ірина Педь розглянула основні переваги прийнятого Закону перед діючим законодавством, що регулює зовнішньоекономічну діяльність.

Публікація № 5

Педь І. Колесніков В. Секрети успішного делегування

Делегування - один з найважливіших управлінських навичок. Але саме делегування є найменш розвиненою компетенцією більшості керівників.

Ірина Педь та Вадим Колесников запропонували практичні поради щодо делегування повноважень.

Публікація № 4

Педь І. Взаємодія підприємства та приватного підприємця: як захиститися від підозри фіскалов.

Керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь поділилась рекомендаціями щодо зниження ризиків податкових донарахувань при співробітництві підприємств з фізичними особами - підприємцями.

В статті розглядається, в яких випадках підприємство піддається підвищеному ризику бути звинуваченим в приховуванні трудових відносин шляхом оформлення співробітників підприємцями - платниками єдиного податку, та надаються поради щодо оформлення необхідних документів, якщо на підприємстві буде виявлена будь-яка із перелічених проблем

Публікація № 3

Педь І. Колесніков В. МЕРТ проти "Нафтогаза": порочні традиції українського корпоративного управління

Історія про те, як МЕРТ відбирав "Укртрансгаз" у "Нафтогаза", стала наглядною демонстрацією найбільш болісних проблем корпоративного управління в Україні.

МЕРТ як представник держави, одноосібного власника "Нафтогаза", продемонстрував весь набір порочних власницьких практик, що руйнують систему цивілізованого корпоративного управління.

Відносини між власниками та топ-менеджментом в багатьох компаніях більше схожі на протистояння, ніж на співробітництво. На прикладі конфлікту між МЕРТ і Нафтогазом Ірина Педь та Вадим Колесніков розглянули основні проблеми застарілих традицій українського корпоративного управління.

Публікація № 2

Педь І. Оптимізація бізнес-процесів юридичних компаній

Маючи високий професіоналізм з галузі права, керівники юридичних компаній часто відчувають нехватку знань і досвіду в менеджменті. Основні складності в організації діяльності юридичних компаній виникають у сфері організації ефективної командної взаємодії, відсутність якої негативно впливає на якість услуг, і, як наслідок, на результати діяльності юридичної компанії в цілому.

Специфікою оптимізації бізнес-процесів юридичної компанії є необхідність забезпечити виконання протилежних вимог: підвищити ефективність за рахунок стандартизації виконання типових послуг і при цьому забезпечити індивідуальних підхід до обслуговування кожного клієнта.

У статті розглядаються підходи до забезпечення рівноваги у використанні таких протилежних підходів у менеджменті юридичних послуг.

Публікація № 1

Захисту бізнесу від офісних шахраїв присвячено статтю Ірини Педь на порталі delo.ua

Корупція та шахрайство — проблема не тільки держави, але і бізнеса. І якщо скандали з крадіжками на державному рівні часто стають публічними, то про внутрішнє шахрайство бізнес переважно не розповсюджується. Як наслідок – достатньо повільний розвиток систем забезпечення фінансової безпеки бізнесу. Які чотири прийоми компанії можуть запозичити у чиновників — в колонці Ірини Педь.