tel +38(067)345-54-74 email egsd.welcome@gmail.com
Новини
Новина № 25

28.11.2018 у Бізнес-залі Київської торгово-промислової палати відбулось засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу під головуванням Віце-президента Київської ТПП Віталія Майстренка та Голови Комітету з питань безпеки бізнесу, Керуючого партнера Адвокатського об'єднання "Яр.ВАЛ" Йосипа Бучинського. В ході спілкування розглядались актуальні питання для бізнесу, зокрема, Голова Комітету Йосип Бучинський та Керуючий партнер ТОВ «Експертної групи S&D» Ірина Педь звернули увагу присутніх на запропоновані народними депутатами України Геращенко А.Ю., Білоцерковець Д.О. новели у законопроекті від 04.05.2018 №8336 через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ. Мова йшла про очікувані позитивні та негативні наслідки через прийняття законопроекту.

Всі новини
Публікації
Публікація № 16

Керуючий партнер S&D Ірина Педь у співавторстві із директором ТОВ «Центр судових експертиз «Альтернатива» висловилися з приводу доцільності, підстав призначення, змісту та процесуального статусу рецензій на висновки, складені за результатами проведених судових експертиз.

Всі публікації
Наші Партнери
Партнер № 1

Компанія працює на ринку аудиторських послуг з 2001 року(свідоцтво Аудиторської палати України про внесення в Реєстр фірм та аудиторів, які одноособово надають аудиторські послуги, №2652 від 22.06.01 р.) та спеціалізується на обслуговуванні клієнтів, що здійснюють господарську діяльність в різних сферах підприємництва, а саме: будівництво; телекомунікації; нафтогазова промисловість, енергетичний сектор; житлово-комунальне господарство; інвестиційна, торгівельна, виробнича, банківська, видавнича, туристична, спортивна, видовищна та телемедійна діяльність; діяльність представництв іноземних фірм і компаній, бюджетних та благодійних організацій, державних підприємств та інше.

Компанія має досвід роботи та практикує по всіх регіонах України.

В Компанії працюють сертифіковані фахівці, які мають відповідну кваліфікацію та досвід практичної роботи.

Всі партнери
Законодавство
Закон України Про судову експертизу

Законодавство України про судову експертизу складається з цього Закону, процесуального законодавства, інших законодавчих актів, міжнародних договорів та угод про взаємну правову допомогу і співробітництво, що регулюють правовідносини у сфері судово-експертної діяльності.

Все законодавство