tel +38(044) 486-14-59 email egsd.welcome@gmail.com
Новини
Новина № 25

28.11.2018 у Бізнес-залі Київської торгово-промислової палати відбулось засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу під головуванням Віце-президента Київської ТПП Віталія Майстренка та Голови Комітету з питань безпеки бізнесу, Керуючого партнера Адвокатського об'єднання "Яр.ВАЛ" Йосипа Бучинського. В ході спілкування розглядались актуальні питання для бізнесу, зокрема, Голова Комітету Йосип Бучинський та Керуючий партнер ТОВ «Експертної групи S&D» Ірина Педь звернули увагу присутніх на запропоновані народними депутатами України Геращенко А.Ю., Білоцерковець Д.О. новели у законопроекті від 04.05.2018 №8336 через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ. Мова йшла про очікувані позитивні та негативні наслідки через прийняття законопроекту.

Всі новини
Публікації
Публікація № 16

Керуючий партнер S&D Ірина Педь у співавторстві із директором ТОВ «Центр судових експертиз «Альтернатива» висловилися з приводу доцільності, підстав призначення, змісту та процесуального статусу рецензій на висновки, складені за результатами проведених судових експертиз.

Всі публікації
Законодавство
Закон України Про судову експертизу

Законодавство України про судову експертизу складається з цього Закону, процесуального законодавства, інших законодавчих актів, міжнародних договорів та угод про взаємну правову допомогу і співробітництво, що регулюють правовідносини у сфері судово-експертної діяльності.

Все законодавство