tel +38(067)345-54-74 email egsd.welcome@gmail.com
Новини
Новина № 1

Керуючий партнер Ірина Педь розповіла про стягнення збитків та упущеної вигоди за неналежне виконання договірних зобов’язань. У доповіді розглядатимуться найбільш актуальні проблеми доведення факту наявності реальних збитків та упущеної вигоди та шляхи їх вирішення.

Всі новини
Публікації
Публікація № 13

Незважаючи на всі старання законодавців, комерційні банки примудряються раз за разом порушувати права споживачів при кредитуванні. Про це свідчить множинна судова практика визнання кредитних договорів недійсними.

Юлія Бойко, партнер Експертної групи S&D, застерігає: при отриманні споживчих кредитів потрібно як і раніше дотримуватися елементарної пильність, щоб не опинитися постраждалим від недобросовісних дій банку.

Всі публікації
Наші Партнери
Партнер № 1

Компанія працює на ринку аудиторських послуг з 2001 року(свідоцтво Аудиторської палати України про внесення в Реєстр фірм та аудиторів, які одноособово надають аудиторські послуги, №2652 від 22.06.01 р.) та спеціалізується на обслуговуванні клієнтів, що здійснюють господарську діяльність в різних сферах підприємництва, а саме: будівництво; телекомунікації; нафтогазова промисловість, енергетичний сектор; житлово-комунальне господарство; інвестиційна, торгівельна, виробнича, банківська, видавнича, туристична, спортивна, видовищна та телемедійна діяльність; діяльність представництв іноземних фірм і компаній, бюджетних та благодійних організацій, державних підприємств та інше.

Компанія має досвід роботи та практикує по всіх регіонах України.

В Компанії працюють сертифіковані фахівці, які мають відповідну кваліфікацію та досвід практичної роботи.

Всі партнери
Законодавство
Закон України Про судову експертизу

Закон України «Про судову експертизу»

Законодавство України про судову експертизу складається з цього Закону, процесуального законодавства, інших законодавчих актів, міжнародних договорів та угод про взаємну правову допомогу і співробітництво, що регулюють правовідносини у сфері судово-експертної діяльності.

Все законодавство