tel +38(067)345-54-74 email egsd.welcome@gmail.com
Новина № 1

Експертна група S&D виступила Генеральним партнером на VІ Всеукраїнському форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбувся 15.03.2017 р.

Керуючий партнер Ірина Педь розповіла про стягнення збитків та упущеної вигоди за неналежне виконання договірних зобов’язань. У доповіді розглядатимуться найбільш актуальні проблеми доведення факту наявності реальних збитків та упущеної вигоди та шляхи їх вирішення.

Новина № 2

Педь І., управляючий партнер Експертної групи S&D, дала інтерв'ю Пешому Діловому телеканалу

Управляючий партнер Експертної групи Ірина Педь S&D висловила експертну думку Пешому Діловому телеканалу про вплив Міжнародного суду на конфлікт між Україною та Росією та його фінансові аспекти.

Новина № 3

Київська торгово-промислова палата провела круглий стіл «Фінансова безпека власника бізнесу»

26.01.2017 р. відбувся круглий стіл «Фінансова безпека власника бізнесу», організований Київською торгово-промисловою палатою, на якому керуючий партнер Експертної групи S&D Ірина Педь виступила із доповіддю на тему «Внутрішні фінансові ризики: звідки виникають загрози» та розповіла, як побудувати систему фінансової безпеки на підприємстві.

Новина № 4

Leadership in Law. Інструменти ведення юридичного бізнесу в період кризи

26-29 січня 2017 р. Школа практичної юриспруденції «LEADERSHIP IN LAW» відбудеться курс «Інструменти ведення юридичного бізнесу в період кризи», у рамках якого керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь проведе майстер-клас на тему "Лідерство в юридичному бізнесі".

Новина № 5

Судова експертиза в податкових спорах – тактика використання

20 грудня 2016 року Комітет Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» з податкового та митного права провів засідання, на якому керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь тактику використання судової експертизи в податкових спорах.

Новина № 6

13-14 грудня 2016 року відбувся IV МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ПРОСУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

На Форумі керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь виступила з доповіддю з наступних питань:

- Як партнерам не втратити енергію на розвиток і просування своєї фірми / практики?

- Як вивільнити ресурси для руху до нових цілей?

- Як підвищити ефективність управління компанією або своєю практикою? / Мистецтво делегування в юридичній фірмі.

Новина № 8

09.11.2016 відбувся майстер-клас Малий бізнес: як звільнити ресурси для зростання

У власників малих бізнесів так багато повсякденних завдань, що вони просто не встигають звертати увагу на перспективи.

В рутині повсякденної текучки бізнес ризикує втратити той підприємницький імпульс і стратегічне бачення, завдяки яким він одного разу був створений.

Як малому бізнесу не втратити енергію розвитку? Де знайти ресурси для руху до нових цілей?

Ключовий джерело ресурсів для зростання - в підвищенні ефективності поточного управління компанією. Тільки позбувшись тягаря мікроменеджменту, власник може повернути собі свободу керувати розвитком бізнесу.

Відповіді на ці та інші питання ви зможете дізнатися на майстер-класі керуючого партнера експертної групи S & D Ірини Педь та власника і керівника компаній малого бізнесу Андрія Бистрякова

Новина № 9

Керуючий партнер S&D Ірина Педь прийняла участь у Форумі «Прийняття непопулярних рішень»

На Форумі пані Ірина виступила з доповіддю «Масові звільнення: 5 кроків до спасіння тих, що залишилися». Співробітники, що зберегли робочі місця в період масових звільнень, переживають значний травматичний досвід: невизначеність в період прийняття рішень про скорочення персоналу, співпереживання звільненим колегам, необхідність адаптуватися до нових умов роботи.

У доповіді було розглянуто, як активні дії власників та топ-менеджменту у період масових звільнень допоможуть зберегти лояльність співробітників підприємству та мотивацію до продуктивної праці.

Новина № 10

Захисту бізнесу від офісних шахраїв присвячено статтю Ірини Педь на порталі delo.ua

Корупція та шахрайство — проблема не тільки держави, але і бізнеса. І якщо скандали з крадіжками на державному рівні часто стають публічними, то про внутрішнє шахрайство бізнес переважно не розповсюджується. Як наслідок – достатньо повільний розвиток систем забезпечення фінансової безпеки бізнесу. Які чотири прийоми компанії можуть запозичити у чиновників — в колонці Ірини Педь.

Новина № 11

В Київській ТПП відбулося перше засідання Комитету з питань безпеки ведення бізнесу

Засідання новоствореного Комитету з питань безпеки ведення бізнесу Київської торговельно-промислової палати відбулося 18 липня 2016 р.

Для рішення низки виявлених проблем було принято рішення про створення Робочої групи з питань фінансової та інформаційної безпеки бизнеса.

Керівником робочої групи призначено керуючого партнера S&D Ірину Педь.

Новина № 12

Щорічна зустріч власників та керівників бізнесу в рамках проекту UB Field

17-20 березня відбулася щорічна зустріч власників та керівників бізнесу в рамках проекту UB Field. Протягом чотирьох днів учасники зустрічі обговорювали актуальні питання за темою «Трансформація себе, бізнесу та світу: проривний досвід від унікальних особистостей».

В рамках зустрічі Ірина Педь поділилась досвідом перемог та поразок нашої експертної групи на шляху формування діючої моделі впровадження проектів змін в українських компаніях. Спілкуючись з учасниками заходу, Пані Ірина зазначила: «Кожен, хто хоч раз брав участь у впровадженні проектів змін, добре розуміє: ключовим завданням проектної групи є зовсім не розробка нової стратегії, оптимізація бізнес-процесів або перерозподіл функціональних обов'язків. Головне - змінити поведінку людей, в робочі будні яких ви втручаєтеся. Але люди міцно тримаються за свої звички, бояться втратити стабільність, владу і статус. Тож долати опір прийдеться неодмінно».

Новина № 13

Ірина Педь – експерт сесії «Системне управління: досвід бізнесу для благодійності»

Сесія відбулася під час VIII Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ».

У своїй доповіді Ірина Педь розглянула ключові особливості менеджменту у сфері благодійництва та надала рекомендації щодо підвищення ефективності управлінських рішень керівників благодійних організацій.