tel +38(044) 486-14-59 email egsd.welcome@gmail.com
Новина № 27

Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь виступила на засіданні Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права «Особливості захисту клієнтів у фактових справах у період карантину».

02.06.2021 Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь прийняла участь у засіданні Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права «Особливості захисту клієнтів у фактових справах у період карантину» та виступила на тему «Як адвокату ефективно працювати з експертом на досудовому слідстві».

Новина № 27

Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь прийняла участь в засіданні позачергової Правничої асамблеї Асоціації правників України.

24 березня 2021 року відбулося позачергове засідання Правничої Асамблеї — найвищого колегіального органу Асоціації правників України. Предметом обговорення стали питання внесення змін до Статуту та затвердження проміжного звіту про діяльність Асоціації.

Новина № 26

Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь виступила на Круглому столі в Мінюсті, присвяченому проблемним питанням призначення судових експертиз у кримінальному провадженні.

06.03.2020 на круглому столі в Мінюсті Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь виступила на тему «Збитки як предмет судової економічної експертизи у кримінальних провадження».

Новина № 25

На засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу виступила Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь щодо новел у законопроекті від 04.05.2018 №8336 через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ

28.11.2018 у Бізнес-залі Київської торгово-промислової палати відбулось засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу під головуванням Віце-президента Київської ТПП Віталія Майстренка та Голови Комітету з питань безпеки бізнесу, Керуючого партнера Адвокатського об'єднання "Яр.ВАЛ" Йосипа Бучинського. В ході спілкування розглядались актуальні питання для бізнесу, зокрема, Голова Комітету Йосип Бучинський та Керуючий партнер ТОВ «Експертної групи S&D» Ірина Педь звернули увагу присутніх на запропоновані народними депутатами України Геращенко А.Ю., Білоцерковець Д.О. новели у законопроекті від 04.05.2018 №8336 через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ. Мова йшла про очікувані позитивні та негативні наслідки через прийняття законопроекту.

Новина № 24

Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь виступила з доповіддю на освітній платформі Legal High School у проекті «Discussion Hub BEPS: чи готовий український бізнес»

26.11.2018 у проекті «Discussion Hub BEPS: чи готовий український бізнес» Школи податкової практики Legal High School Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» Ірина Педь розповіла про зарубіжний досвід реалізації плану BEPS, зокрема про те, що 25% європейських компаній, які звітувались за новим правилами ТЦУ, повідомили, що знаходяться в процесі реорганізації. Тому бізнесу необхідно розуміти, що ці трансформації неминучі і їх варто проводити вже зараз.

Новина № 23

Секція судових експертів Асоціації правників України провела семінар на тему: «Інструменти оскарження судової експертизи»

Асоціація правників України за модерування координатора cекції судових експертів, Керуючого партнера ТОВ «Експертна група S&D» Ірини Педь, 20.11.2018 провела семінар на тему «Інструменти оскарження судової експертизи», у якій розповідали про інструменти оскарження висновків судової експертизи. Спікерами було детально розглянуто повторну та додаткову експертизу, рецензування та висновки спеціалістів. Порушили актуальні теми судової експертизи: огляд найбільш типових проблем, яких припускаються судові експерти, рецензування судових експертиз та їх практику використання. Також говорили про практику Верховного Суду, а саме відмову Суду від оцінки заперечень сторони до висновку експерта як підставу для скасування судового рішення.

Новина № 22

На освітній платформі Legal High School в модулі «Податок на прибуток підприємств» пройшла лекція Керуючого партнера ТОВ «Експертна група S&D»

24.10.2018 у модулі «Податок на прибуток підприємств» Школи податкової практики Legal High School пройшла лекція Ірини Педь – Керуючого партнера ТОВ «Експертна група S&D», судового експерта-економіста, доктора економічних наук щодо проблематики актуальних податкових консультацій з податку на прибуток.

Ірина Педь зазначила, що «…в 99 випадках зі 100, податкові органи відмовляються надати пояснення щодо застосування норм, регулюючих застосування стандартів бухгалтерського обліку…».

Також Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D» нагадала присутнім, що діюче податкове законодавство дозволяє оскаржити податкову консультацію. Більш того, вже з’являється судова практика таких оскаржень, і більша частина судових рішень ухвалені на користь платників податків.

Новина № 21

На освітній платформі Legal High School пройшла лекція Керуючого партнера ТОВ «Експертна група S&D» Ірини Педь щодо моніторингу податкових помилок та ризиків інвестування

21.06.2018 в рамках школи Legal High School з лекцією на тему «Моніторинг податкових помилок. Облік податкового ризику при інвестуванні» виступила Керуючий партнер ТОВ «Експертна група S&D», судовий експерт-економіст, доктор економічних наук Ірина Педь.

Лектор визначила податкові ризики як невизначеність в досягненні економічних цілей бізнесу або фізичної особи в результаті впливу факторів, що пов’язані з процесом оподаткування, що може призвести до фінансових чи інших втрат.

«Більшість ризиків можна заздалегідь проаналізувати. Тому всі податкові ризики бажано оцінювати з точку зору рівня ймовірності їх виникнення при прийнятті рішень, деякі з яких дешевше проігнорувати, а неприйнятність деяких потребує невідкладних заходів» - резюмувала Ірина Педь.

Новина № 20

Нюанси судових експертиз: обговорення у Луцьку

17 травня 2018 року в Луцьку відбувся спільний семінар Відділення АПУ у Волинській області та Ради адвокатів Волинської області присвячений темі судових експертиз. На семінарі виступила Ірина Педь, керуючий партнер Експертної групи S&D, координатор секції судових експертів АПУ, висвітливши загальні питання проведення експертиз та особливості проведення економічної експертизи, та Олександр Круть, директор Центру судових експертиз «Альтернатива», розглянувши поняття криміналістичної експертизи та особливості застосування експертних методик.

Новина № 19

Судово-економічна експертиза у розслідуванні фінансових злочинів

Керуючий партнер Експертної групи S&D Ірина Педь виступила лектором на тематичному навчальному курсі, що відбувся на базі Міжнародної академії правоохоронних органів (ILEA) у місті Будапешт (Угорщина) 23-27 квітня 2018 року з доповіддю «Визначення розміру шкоди, заподіяної корупційним злочином».

Новина № 18

Лекція керуючого партнера ТОВ "Експертна група S&D" Ірини Педь на модулі податкової практики Legal High School

В рамках блоку «Податкові перевірки у 2018 році», організованого Legal High School, керуючий партнер Експертної групи S&D Ірина Педь провела лекцію на тему «Оформлення результатів перевірки: типові порушення та актуальна судова практика».

Новина № 17

Оприлюднено пропозиції до Порядку обліку платників податків і зборів, що стосуються вимог до обліку судових експертів, які не є працівниками державних експертних установ

19 лютого 2018 року Секцією судових експертів разом із Комітетом з податкового та митного права Асоціації правників України надіслали Міністру фінансів Олександру Данилюку звернення з проханням розглянути та врахувати пропозиції до Порядку обліку платників податків і зборів, що стосуються вимог до обліку судових експертів, які не є працівниками державних експертних установ.

Зазначені пропозиції розроблені робочою групою судових експертів за результатами проведених обговорень, організованих Секцією судових експертів Асоціації правників України.

Новина № 16

Круглий стіл на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту»

30 січня 2018 р. відбувся круглий стіл на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організований Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів, на якому керуючий партнер Експертної групи S&D Ірина Педь висловила свою позицію з приводу забезпечення судово-експертної діяльності фахівцями з відповідних галузей та загальних тенденцій на ринку судової експертизи.

Новина № 15

Створення секції судових експерті на платформі Асоціації правників України

За ініціюванням керуючого партнера Експертної групи S&D Ірини Педь створено секцію судових експертів на платформі Асоціації правників України. Основною метою роботи секції є створення впливового проактивного зростаючого експертного середовища для організації ефективного самоврядування судових експертів в Україні. Запрошуємо долучатися до співпраці судово-експертну спільноту та усіх бажаючих.

Новина № 14

Комітет ВРУ з питань правової політики і правосуддя провів круглий стіл на тему «Проведення реформи судової експертизи як складової судової системи»

07.06.2017 р. керуючий партнер Експертної групи S&D Педь І.В. прийняла участь в обговоренні круглого столу «Проведення реформи судової експертизи як складової судової системи», на якому піднімалися питання монополізації держави у сфері судової експертизи, атестації судових експертів, методичного та процесуального забезпечення проведення судової експертизи.

1. Монополія держави на проведення судових експертиз має бути подолана;

2. Атестація усіх (державних і приватних) судових експертів має здійснюватись централізовано єдиною комісією, де для усіх рівні права і можливості;

3. Треба розширити перелік видів експертиз, за якими можуть проводити судові експертизи приватні судові експерти;

4. Участь в розробці методик проведення судових експертиз мають брати державні та приватні експерти.

Новина № 13

Експертна група S&D виступила Генеральним партнером на VІ Всеукраїнському форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА», який відбувся 15.03.2017 р.

Керуючий партнер Ірина Педь розповіла про стягнення збитків та упущеної вигоди за неналежне виконання договірних зобов’язань. У доповіді розглядатимуться найбільш актуальні проблеми доведення факту наявності реальних збитків та упущеної вигоди та шляхи їх вирішення.

Новина № 12

Педь І., управляючий партнер Експертної групи S&D, дала інтерв'ю Пешому Діловому телеканалу

Управляючий партнер Експертної групи S&D Ірина Педь висловила експертну думку Пешому Діловому телеканалу про вплив Міжнародного суду на конфлікт між Україною та Росією та його фінансові аспекти.

Новина № 11

Київська торгово-промислова палата провела круглий стіл «Фінансова безпека власника бізнесу»

26.01.2017 р. відбувся круглий стіл «Фінансова безпека власника бізнесу», організований Київською торгово-промисловою палатою, на якому керуючий партнер Експертної групи S&D Ірина Педь виступила із доповіддю на тему «Внутрішні фінансові ризики: звідки виникають загрози» та розповіла, як побудувати систему фінансової безпеки на підприємстві.

Новина № 10

Leadership in Law. Інструменти ведення юридичного бізнесу в період кризи

26-29 січня 2017 р. Школа практичної юриспруденції «LEADERSHIP IN LAW» відбудеться курс «Інструменти ведення юридичного бізнесу в період кризи», у рамках якого керуючий партнер Експертної групи S&D Ірина Педь проведе майстер-клас на тему "Лідерство в юридичному бізнесі".

Новина № 9

Судова експертиза в податкових спорах – тактика використання

20 грудня 2016 року Комітет Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» з податкового та митного права провів засідання, на якому керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь тактику використання судової експертизи в податкових спорах.

Новина № 8

13-14 грудня 2016 року відбувся IV МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ПРОСУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

На Форумі керуючий партнер Експертної групи S & D Ірина Педь виступила з доповіддю з наступних питань:

- Як партнерам не втратити енергію на розвиток і просування своєї фірми / практики?

- Як вивільнити ресурси для руху до нових цілей?

- Як підвищити ефективність управління компанією або своєю практикою? / Мистецтво делегування в юридичній фірмі.

Новина № 6

09.11.2016 відбувся майстер-клас Малий бізнес: як звільнити ресурси для зростання

У власників малих бізнесів так багато повсякденних завдань, що вони просто не встигають звертати увагу на перспективи.

В рутині повсякденної текучки бізнес ризикує втратити той підприємницький імпульс і стратегічне бачення, завдяки яким він одного разу був створений.

Як малому бізнесу не втратити енергію розвитку? Де знайти ресурси для руху до нових цілей?

Ключовий джерело ресурсів для зростання - в підвищенні ефективності поточного управління компанією. Тільки позбувшись тягаря мікроменеджменту, власник може повернути собі свободу керувати розвитком бізнесу.

Відповіді на ці та інші питання ви зможете дізнатися на майстер-класі керуючого партнера експертної групи S & D Ірини Педь та власника і керівника компаній малого бізнесу Андрія Бистрякова.

Новина № 5

Керуючий партнер S&D Ірина Педь прийняла участь у Форумі «Прийняття непопулярних рішень»

На Форумі пані Ірина виступила з доповіддю «Масові звільнення: 5 кроків до спасіння тих, що залишилися». Співробітники, що зберегли робочі місця в період масових звільнень, переживають значний травматичний досвід: невизначеність в період прийняття рішень про скорочення персоналу, співпереживання звільненим колегам, необхідність адаптуватися до нових умов роботи.

У доповіді було розглянуто, як активні дії власників та топ-менеджменту у період масових звільнень допоможуть зберегти лояльність співробітників підприємству та мотивацію до продуктивної праці.

Новина № 4

Захисту бізнесу від офісних шахраїв присвячено статтю Ірини Педь на порталі delo.ua

Корупція та шахрайство — проблема не тільки держави, але і бізнеса. І якщо скандали з крадіжками на державному рівні часто стають публічними, то про внутрішнє шахрайство бізнес переважно не розповсюджується. Як наслідок – достатньо повільний розвиток систем забезпечення фінансової безпеки бізнесу. Які чотири прийоми компанії можуть запозичити у чиновників — в колонці Ірини Педь.

Новина № 3

В Київській ТПП відбулося перше засідання Комитету з питань безпеки ведення бізнесу

Засідання новоствореного Комитету з питань безпеки ведення бізнесу Київської торговельно-промислової палати відбулося 18 липня 2016 р.

Для рішення низки виявлених проблем було принято рішення про створення Робочої групи з питань фінансової та інформаційної безпеки бизнеса.

Керівником робочої групи призначено керуючого партнера S&D Ірину Педь.

Новина № 2

Щорічна зустріч власників та керівників бізнесу в рамках проекту UB Field

17-20 березня відбулася щорічна зустріч власників та керівників бізнесу в рамках проекту UB Field. Протягом чотирьох днів учасники зустрічі обговорювали актуальні питання за темою «Трансформація себе, бізнесу та світу: проривний досвід від унікальних особистостей».

В рамках зустрічі Ірина Педь поділилась досвідом перемог та поразок нашої експертної групи на шляху формування діючої моделі впровадження проектів змін в українських компаніях. Спілкуючись з учасниками заходу, Пані Ірина зазначила: «Кожен, хто хоч раз брав участь у впровадженні проектів змін, добре розуміє: ключовим завданням проектної групи є зовсім не розробка нової стратегії, оптимізація бізнес-процесів або перерозподіл функціональних обов'язків. Головне - змінити поведінку людей, в робочі будні яких ви втручаєтеся. Але люди міцно тримаються за свої звички, бояться втратити стабільність, владу і статус. Тож долати опір прийдеться неодмінно».

Новина № 1

Ірина Педь – експерт сесії «Системне управління: досвід бізнесу для благодійності»

Сесія відбулася під час VIII Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ».

У своїй доповіді Ірина Педь розглянула ключові особливості менеджменту у сфері благодійництва та надала рекомендації щодо підвищення ефективності управлінських рішень керівників благодійних організацій.